Pereiti prie turinio
ArasLT

Seksualinis šeimos gyvenimas - kas normalu, o kas TABU

Rekomenduojami pranešimai

Na-man greit sukaks 40...Bet sekso iki siol noriu-ir noriu daznai-bent jau 2-4 kartus per savaite-nes buna visko-nuovargis ir seip nuotaika nekokia...bet ka tik perskaiciau straipsni kad seksui amzius neturi jokio poveikio-t.y. ir senivo amziaus zmones gali noreti ir tureti...Tai kad tu turi rymta problema...sakai taip gyvenot visus tuos 17 metu?Na nezinau...As pries 17 metu buvau nesutramdoma tuose reikalose,dar ir pries 10 metu...Dabar irgi kartaisisdykauju...O jau del pozu-tai isvis nera ka kalbeti jog kiek vienoje pozoje gauni vis kitokiu pojuciu...O kuom tavo zmona motivoja savo nenora isbandyti kitu pozu?Na zinoma isskirus tradicine "as pavargau,man skauda galva"?

skaitant tavo zinutes kilo tokia mintis-arba ji VISISKAI nieko tau nejaucia;arba turi kita vyra;arba dar jaunysteje buvo labai iskaudinta kad visam gyvenimui liko pasislykstejimas seksu...Na-arba tu pats nemoki deramai UZVESTI moters...

 

Kiek suprantu tai nei aš, nei ji iki vedybų nieko neturėjom. Kiek ją pažįstu 99%, kad kito vyro neturi ir 100%, kad aš neturėjau kitos moters.

Įskaudinti sekse lyg ir neįskaudinau. Mane labai žemina ir netgi kartais visiškai atstumia nuo sekso (nors dėl to fizinis poreikis netampa mažesnis) tai, kad ji nei karto per tiek metų nepasakė (bent jau įvairumo dėlei būtų sumelavusi), kad jai patiko. Aukščiausias "įvertinimas" - "biškį".

Nežinau kiek tai pagrįsta moksliškai, bet manau, kad tokia situacija vyrui netgi impotenciją gali įvaryti.

O leiskit paklausti kaip "užvesti" moterį, kuri pasako ar duoda suprasti "prastumiam tai greičiau, nes aš noriu miego".

Man tokiais atvejais visiškai praeina noras, arba jaučiuosi lyg prievartaudamas - aišku po to kurį laiką būnu ir piktas, ir jaučiuosi kaltas, ir nelaimingas.

Ir visvien fizinis potraukis seksui lieka stiprus, jaučiuosi "alkanas".

Gal man pasiieškoti būdo tapti impotentu ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kiek suprantu tai nei aš, nei ji iki vedybų nieko neturėjom. Kiek ją pažįstu 99%, kad kito vyro neturi ir 100%, kad aš neturėjau kitos moters.

Įskaudinti sekse lyg ir neįskaudinau. Mane labai žemina ir netgi kartais visiškai atstumia nuo sekso (nors dėl to fizinis poreikis netampa mažesnis) tai, kad ji nei karto per tiek metų nepasakė (bent jau įvairumo dėlei būtų sumelavusi), kad jai patiko. Aukščiausias "įvertinimas" - "biškį".

Nežinau kiek tai pagrįsta moksliškai, bet manau, kad tokia situacija vyrui netgi impotenciją gali įvaryti.

O leiskit paklausti kaip "užvesti" moterį, kuri pasako ar duoda suprasti "prastumiam tai greičiau, nes aš noriu miego".

Man tokiais atvejais visiškai praeina noras, arba jaučiuosi lyg prievartaudamas - aišku po to kurį laiką būnu ir piktas, ir jaučiuosi kaltas, ir nelaimingas.

Ir visvien fizinis potraukis seksui lieka stiprus, jaučiuosi "alkanas".

Gal man pasiieškoti būdo tapti impotentu ?

Uzjauciu...Tai rymta psichologine problema...Net nezinau ka tau dabar pasakyti...Akivaizdu kad ji jaucia pasislykstejima seksui,tame gali buti kaltas ir auklejimas ir kazin kas dar...Ant kiek realu butu ikalbeti ja kreiptis pas psichterapeuta,selsopatologa?-nors manau kad nieko nenores net girdeti...sunkus atvejis...

Gal bandyk buti DAR svelnesnis?Kazkaip romantiskai surengti vakara pries TAI...Nors sprendziant is tavo zinuciu-lig ir bandei visokeis budais...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Uzjauciu...Tai rymta psichologine problema...Net nezinau ka tau dabar pasakyti...Akivaizdu kad ji jaucia pasislykstejima seksui,tame gali buti kaltas ir auklejimas ir kazin kas dar...Ant kiek realu butu ikalbeti ja kreiptis pas psichterapeuta,selsopatologa?-nors manau kad nieko nenores net girdeti...sunkus atvejis...

Gal bandyk buti DAR svelnesnis?Kazkaip romantiskai surengti vakara pries TAI...Nors sprendziant is tavo zinuciu-lig ir bandei visokeis budais...

 

Dėkui už užuojautą, nors nesupyk, man ne to reikia.

Pats lankiau psichoterapinius kursus (nors pagrindinė priežastis buvo ne ta - problemos su dukra).

Ten ne kartą gavau užuominas, kad reiktų galvoti apie skirybas. Bet aš nenoriu ir NEGALIU prarasti šio šeimos.

Buvau užsiminęs žmonai, kad gal ir jai reiktų - vos į snukį negavau. Buvo pareiškta "Tau blogai, tu ir gydykis".

Auklėta ji buvo labai konservatoriškų pažiūrų šeimoj, bet čia aš bejėgis - nei galiu ką pakeisti, nei dėl to esu kaltas.

Kad bandau iškoti sprendimo visais man įmanomais būdais liudija ir tai, kad forume dalyvauju aš, o ne ji.

 

P.s. kad ir ką čia prirašiau apie savo žmoną - visvien aš ją labai gerbiu ir myliu.

Tik gaila, kad problema tai tebelieka...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dėkui už užuojautą, nors nesupyk, man ne to reikia.

Pats lankiau psichoterapinius kursus (nors pagrindinė priežastis buvo ne ta - problemos su dukra).

Ten ne kartą gavau užuominas, kad reiktų galvoti apie skirybas. Bet aš nenoriu ir NEGALIU prarasti šio šeimos.

Buvau užsiminęs žmonai, kad gal ir jai reiktų - vos į snukį negavau. Buvo pareiškta "Tau blogai, tu ir gydykis".

Auklėta ji buvo labai konservatoriškų pažiūrų šeimoj, bet čia aš bejėgis - nei galiu ką pakeisti, nei dėl to esu kaltas.

Kad bandau iškoti sprendimo visais man įmanomais būdais liudija ir tai, kad forume dalyvauju aš, o ne ji.

 

P.s. kad ir ką čia prirašiau apie savo žmoną - visvien aš ją labai gerbiu ir myliu.

Tik gaila, kad problema tai tebelieka...

suprantu kad ne uzuojautos ieskai o problemos sprendimo...Bet neuzpyk ir tu-bet jaigu negauni to ko nori pas zmona-ieskok kitur,nes negaunant to ko reikalauja tavo fiziologija gali rymtai pakenkti savo sveikatai.Ar del meiles jai esi pasiryzes prarasti vyriskuma?

:rolleyes:gali ne atsakyti-tai ritoriskas klausimas.


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
suprantu kad ne uzuojautos ieskai o problemos sprendimo...Bet neuzpyk ir tu-bet jaigu negauni to ko nori pas zmona-ieskok kitur,nes negaunant to ko reikalauja tavo fiziologija gali rymtai pakenkti savo sveikatai.Ar del meiles jai esi pasiryzes prarasti vyriskuma?

:rolleyes:gali ne atsakyti-tai ritoriskas klausimas.

 

Galiu ir atsakyti.

Dėl meilės vyriškumo negaliu atsisakyti, dėl žmonos - taip.

Jei manęs nekankintų ir netrukdytų gyventi fiziniai poreikiai - senai taip būčiau padaręs, tačiau čia mano organizmas nebesutaria su siela - todėl šitaip ir ieškau sprendimo.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galiu ir atsakyti.

Dėl meilės vyriškumo negaliu atsisakyti, dėl žmonos - taip.

Jei manęs nekankintų ir netrukdytų gyventi fiziniai poreikiai - senai taip būčiau padaręs, tačiau čia mano organizmas nebesutaria su siela - todėl šitaip ir ieškau sprendimo.

Ka gi-jaigu zmona niekaip nenori taves suprasti ir padeti isspresti problemos....vartok broma-sako anksciau kariomenei duodavo si preparata,kad jaunimas lengviau pernestu lytiniu santikiu neturejima...Jaigu tu esi pasiryzes paaukoti savo sveikata del savo zmonos-tai kitu iseiciu nematau.


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ka gi-jaigu zmona niekaip nenori taves suprasti ir padeti isspresti problemos....vartok broma-sako anksciau kariomenei duodavo si preparata,kad jaunimas lengviau pernestu lytiniu santikiu neturejima...Jaigu tu esi pasiryzes paaukoti savo sveikata del savo zmonos-tai kitu iseiciu nematau.

 

Gal ir nieko patarimas. Bent jau kaip atsarginis tiks.

Tačiau dar nenorėčiau taip lengvai nuleisti rankų (šiuo atveju ne tik rankų ... :geda: )

Bromą galėjau vartoti ir prieš 17 metų, tačiau visgi dar nevartoju...

 

Bandysiu ieškoti ir kitų variantų.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekmes !


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokia nesuprantama meilė. 17 metų kentėt tokius dalykus...

Gal gali atsakyt kodėl taip bijai prarasti šeimą, nuo kurios šiaip jau bėgt reiktų?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupyk AraiLT, bet man atrodo, kad tu kazko nedasakai.....arba tavo zmona frigidiska iki nago gilumo ir tai jau yra ne tavo problema, o josios. Pamastymui - o gal ji taves nemyli?????


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kažkokia nesuprantama meilė. 17 metų kentėt tokius dalykus...

Gal gali atsakyt kodėl taip bijai prarasti šeimą, nuo kurios šiaip jau bėgt reiktų?

 

Galiu, nors ir dabar tebėra sudėtinga ir skaudu.

Prieš 18 metų tik ŽMONA (tada dar draugė) sugebėjo "ištraukri mane iš kilpos" (vaizdžiai tariant, nes yra pakankamai daug ir geresnių būdų).

Tai ko gero aišku, kad už viską jai esu skolingas. Ir už dvi dukteris, ir už visa kita, ką dabar turiu.

Man jau sakė (ir ne kartą), kad skolos tiek ilgai nemokamos, nors - kas gali įkainuoti gyvenimą ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nesupyk AraiLT, bet man atrodo, kad tu kazko nedasakai.....arba tavo zmona frigidiska iki nago gilumo ir tai jau yra ne tavo problema, o josios. Pamastymui - o gal ji taves nemyli?????

 

Tiesa pasakius nežinau kaip nustatyti ar moteris yra frigidiška (matyt atsiliepia sovietinis seksualinis auklėjimas, ar teisingiau išvis nebuvimas nei auklėjimo, nei informacijos).

O dėl meilės. Tai apskritai tokia "guminė" sąvoka, kad net ir diskutuoti beviltiška - vistiek visi pasilieka prie savo nuomonių, vistiek meilės apibrėžimų bus net daugiau nei pačių žmonių pasaulyje.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.