Pereiti prie turinio
ArasLT

Seksualinis šeimos gyvenimas - kas normalu, o kas TABU

Rekomenduojami pranešimai

Frigidiška moteris nenori nieko: nei kad prie jos liestusi, nei mylėtis, net dienu, kai ziauriai norisi sekos, nera. Cia yra kaip ir liga ir ji pati su savimi nieko negali padaryti. Moteris turi tai pripazinti,o jei to nepripazista, tai niekas jai nepades.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neatrodo man šita priežastis tokia rimta, kad su ja gyventi.. juo labiau, kad ji tavęs nevertina.. o gal kartais pamąsto "ko gi jis nedingsta", o šiaip išvaryt gal jai irgi nėra kaip, nes gali gi pakartot... Ir abu dabar surišti.. ji nenori, kad jai ant dūšios liktų kaltė, o tu manai, kad čia skola visam gyvenimui...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O dėl meilės. Tai apskritai tokia "guminė" sąvoka, kad net ir diskutuoti beviltiška - vistiek visi pasilieka prie savo nuomonių, vistiek meilės apibrėžimų bus net daugiau nei pačių žmonių pasaulyje.

 

sutinku, kad savoka "Meile" plati, bet rasydama, kad nemyli turejau omenyje, kad nelike nieko, tik buvimas kartu nenorint nieko keisti.....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galiu, nors ir dabar tebėra sudėtinga ir skaudu.

Prieš 18 metų tik ŽMONA (tada dar draugė) sugebėjo "ištraukri mane iš kilpos" (vaizdžiai tariant, nes yra pakankamai daug ir geresnių būdų).

Tai ko gero aišku, kad už viską jai esu skolingas. Ir už dvi dukteris, ir už visa kita, ką dabar turiu.

Man jau sakė (ir ne kartą), kad skolos tiek ilgai nemokamos, nors - kas gali įkainuoti gyvenimą ?

ji istrauke tave is kilpos kad kankinti visa likusi gyvenima???


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Neatrodo man šita priežastis tokia rimta, kad su ja gyventi.. juo labiau, kad ji tavęs nevertina.. o gal kartais pamąsto "ko gi jis nedingsta", o šiaip išvaryt gal jai irgi nėra kaip, nes gali gi pakartot... Ir abu dabar surišti.. ji nenori, kad jai ant dūšios liktų kaltė, o tu manai, kad čia skola visam gyvenimui...

Ir butent del to kan slaptai nori kad isnyktum is juos gyvenimo kaltina tavve del visko-o gal tikrai mano kad esi kaltas del kad juos gyvenimas nepasiseke...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sutinku, kad savoka "Meile" plati, bet rasydama, kad nemyli turejau omenyje, kad nelike nieko, tik buvimas kartu nenorint nieko keisti.....

O gal ir nori pakeisti tik neisitikinus kad sugebes islaikyti dukras viena...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ji istrauke tave is kilpos kad kankinti visa likusi gyvenima???

 

O ką - visai įtikinama versija !

Tik kažkodėl visiškai "neįsipaišo" į charakterį.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal ir nori pakeisti tik neisitikinus kad sugebes islaikyti dukras viena...

 

Va ir aš tokių minčių turiu.

Kai dukros taps pilnametėmis ir pradės savo gyvenimus, pasiūlysiu rinktis.

Anksčiau vargu ar galiu, juk dukros taip pat ir mano.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir butent del to kan slaptai nori kad isnyktum is juos gyvenimo kaltina tavve del visko-o gal tikrai mano kad esi kaltas del kad juos gyvenimas nepasiseke...

 

Atvirai pasakius tokių minčių irgi turėjau, bet bijau net ir rimtai tokia linkme galvoti - tada išeitų, kad visa, ko gyvenime pasiekiau, visas mano gyvenimas šuniui ant uodegos.

Labai neblogas stimulas savižudybei...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai neblogas stimulas savižudybei...

zinai tas tavo pasakimas apie savizudybe ir apie kilpas mane atvede prie tokios nuomones-esi LABAI SILPNAS zmogus.Neistveri ne menkiausio skausmo ir nesekmes...Gyvenimas mums duotas kaip isbandymas ir mes turim-ne-PRIVALOM-nueiti si kelia iki galo-BET NE MES TA GALA NUSTATOM..

Gal del to ji ir nenori taves?


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinai tas tavo pasakimas apie savizudybe ir apie kilpas mane atvede prie tokios nuomones-esi LABAI SILPNAS zmogus.Neistveri ne menkiausio skausmo ir nesekmes...Gyvenimas mums duotas kaip isbandymas ir mes turim-ne-PRIVALOM-nueiti si kelia iki galo-BET NE MES TA GALA NUSTATOM..

Gal del to ji ir nenori taves?

 

Na ne - žudytis nenoriu, tiesiog norėjau pabrėžti, kur gali nuvesti toks mastymas ir kad potencialiam savižudžiui tai labai patogus pretekstas.

Čia buvo daugiau teorinis nei asmeninis pamastymas


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ne - žudytis nenoriu, tiesiog norėjau pabrėžti, kur gali nuvesti toks mastymas ir kad potencialiam savižudžiui tai labai patogus pretekstas.

Čia buvo daugiau teorinis nei asmeninis pamastymas

Tada atsiprasau...Nes niekada nesuprasdavau tu kurie nekovoja iki galo-nes pati esu karys.


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.