Pereiti prie turinio
ArasLT

Seksualinis šeimos gyvenimas - kas normalu, o kas TABU

Rekomenduojami pranešimai

As irgi susitaikiau su tuo kad esu ne tokia...Ir dabar visiskai nesikankinu del to.gyvenu savo gyvenima taip kaip ismanau...

Ir visada atsimenu sena kinu patarle-"jaigu negali tureti to,kas tau patinka-lai tau patinka tai,ka turi"

 

Ir aš dėl to nesikankinu, gaila, jei supratote mane kitaip.

Žinoma problemų yra, apie jas šiandien jau nemažai prikalbėjome, bet "balta varna" - neproblema, o gyvenimo būdas.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir aš dėl to nesikankinu, gaila, jei supratote mane kitaip.

Žinoma problemų yra, apie jas šiandien jau nemažai prikalbėjome, bet "balta varna" - neproblema, o gyvenimo būdas.

supratau tave...ir sutinku del baltos varnos...tik man gal arciau butu "baltasis tigras" :mirksiukas:

 

Matai- kol sprendem su tavim globalios problemos-pasikeite mano statusas forume...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
supratau tave...ir sutinku del baltos varnos...tik man gal arciau butu "baltasis tigras" :mirksiukas:

 

Na jei pereitume prie gyvūnų, tai arčiausiai mano širdžiai - juodoji pantera.

Ko gero galėčiau viso gyvenimo laiką skirti šio nuostabaus gyvūno stebėjimams, deja - ne ta specialybė ... ir galimybės.

 

Matai- kol sprendem su tavim globalios problemos-pasikeite mano statusas forume...

 

Kadangi tik antra diena, kaip apskritai pradėjau naudotis forumais, tai dar visiškai nesigaudau, kokios čia žaidimo taisyklės


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kadangi tik antra diena, kaip apskritai pradėjau naudotis forumais, tai dar visiškai nesigaudau, kokios čia žaidimo taisyklės

Pati nelabai suprentu,bet apacioje kur nckas yra toks uzrasiukas-pas tave kazkas tipo tesiog praeivis... O as per siandien jau tapau dalyviu

sorry-ir tavo statusas irgi jau pasikeite-tapai daznu sveciu

 

Na jei pereitume prie gyvūnų, tai arčiausiai mano širdžiai - juodoji pantera.

Ko gero galėčiau viso gyvenimo laiką skirti šio nuostabaus gyvūno stebėjimams, deja - ne ta specialybė ... ir galimybės.

As turejau galvoje netipiska asmenybe...

O apie gyvunus-tai ir man labiausia patinka katies-visos:ir musu naminiai murksai ir tos dideles styprios ir nuozmios laukines...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As turejau galvoje netipiska asmenybe...

O apie gyvunus-tai ir man labiausia patinka katies-visos:ir musu naminiai murksai ir tos dideles styprios ir nuozmios laukines...

 

Supratau BALTĄ TIGRĄ ir jam pateikiau savo analogą.

Jau sakiau patinka iki nuprotėjimo juoda spalva, o katės (ypač didelės ir laukinės) mane tiesiog žavi - iš čia ir juodoji pantera.

Ir šunis labai myliu, na gal tik truputį mažiau...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Supratau BALTĄ TIGRĄ ir jam pateikiau savo analogą.

Jau sakiau patinka iki nuprotėjimo juoda spalva, o katės (ypač didelės ir laukinės) mane tiesiog žavi - iš čia ir juodoji pantera.

Ir šunis labai myliu, na gal tik truputį mažiau...

O-aisku...Kazkaip nesupratau iskarto.

Keista-bet ir as esu "zmogus juodais drabuziais".Ir mano mylimoji katyte-visiskai juoda-kaip mazoji pantera...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O-aisku...Kazkaip nesupratau iskarto.

Keista-bet ir as esu "zmogus juodais drabuziais".Ir mano mylimoji katyte-visiskai juoda-kaip mazoji pantera...

 

Čia jau darosi linksma, mat pas mane namuose VISIŠKAI JUODAS PERSŲ KATINAS.

O dar sako - smagių sutapimų nebūna


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Čia jau darosi linksma, mat pas mane namuose VISIŠKAI JUODAS PERSŲ KATINAS.

O dar sako - smagių sutapimų nebūna

Buna-buna...Iki asaru juokingu sutapimu buna siame gyvenime-sakau tai is patirties...Tik va mano katyte jokios ypatingos veisles-tesiog mielas ie meilus padarelis-kartais padeda man rasyti zinutes-ir tada istryna man viska ka esu sukurusi...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Griztant prie temos :mirksiukas: Uzjauciu tave, AraiLT del tokios situacijos seimoje..Tiesa sakant, maniskis buvo panasioje situacijoje kuri laika, tad galiu isivaizduoti, kaip jautiesi guvendamas taip 17 metu..Klausei, ar moteris galetu nenoreti sekso del ivairiu problemu namie ar darbe, galiu atsakyti is savo patirties - TAIP..Bent jau man tikrai buna ne seksas galvoje, jei del ko nors labai nervinuosi ar rupinuosi, ir man tikrai negalima butu pritaikyti pasakymo, kad seksas kaip tik gali padeti numusti stresa..Velgi, netikiu, kad visus 17 metu tavo zmona butent del siu priezasciu nenori su tavimi myletis :hm:

 

Kalbant apie viena diena menesyje, gali buti tiesa..Pagal mano cikla, as turiu tik 2-3 saugias dieneles..Bet kiek zinau, tikiuosi neklystu, savaite pries menstruacini cikla taip pat turetu buti saugi..Aisku to nepraktikuoju, tad negaliu 100% patvirtinti..O kaip del nutraukto lytinio akto, ar kada tai bandete?? :D Skirtumas tikrai yra mylintis su prezervatyvu ir be jo..

 

Tikrai nera normalu, kad visus siuos metus tai darote vienoje pozoje..Galbut sioje pozoje ji visiskai nejaucia malonumo, todel ir nenori myletis..O kaip oralinis seksas, nezinau kuri moteris galetu nieko nejausti, kai vyras daro oralini..Ar kada bent jau tai bandete? :pisaka: Zinoma, jei ji visiskai priesinasi bet kokioms naujovems, tuomet tai yra jos asmenines problemos..Arba, kaip jau kazkas minejo, ji tau visiskai nieko nejaucia, arba yra frigidiska is prigimties..

 

Suprantu, kad jautiesi priklausomas nuo jos del tavo minetu priezasciu, bet tikrai neturetum uz tai moketi visa savo gyvenima..Kiek dar metu liko iki dukru pilnametystes? Kaip santykiai su jomis, ar jos bent pastebi, kad turite problemu su zmona..Kaip isvis jus bendraujate? Ar like bent jau kazkokios silumos is zmonos puses? Ar tiesiog bendraujate kaip paprasti zmones, gyvendami po tuo paciu stogu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Griztant prie temos :mirksiukas: Uzjauciu tave, AraiLT del tokios situacijos seimoje..Tiesa sakant, maniskis buvo panasioje situacijoje kuri laika, tad galiu isivaizduoti, kaip jautiesi guvendamas taip 17 metu..Klausei, ar moteris galetu nenoreti sekso del ivairiu problemu namie ar darbe, galiu atsakyti is savo patirties - TAIP..Bent jau man tikrai buna ne seksas galvoje, jei del ko nors labai nervinuosi ar rupinuosi, ir man tikrai negalima butu pritaikyti pasakymo, kad seksas kaip tik gali padeti numusti stresa..Velgi, netikiu, kad visus 17 metu tavo zmona butent del siu priezasciu nenori su tavimi myletis :hm:

 

Kalbant apie viena diena menesyje, gali buti tiesa..Pagal mano cikla, as turiu tik 2-3 saugias dieneles..Bet kiek zinau, tikiuosi neklystu, savaite pries menstruacini cikla taip pat turetu buti saugi..Aisku to nepraktikuoju, tad negaliu 100% patvirtinti..O kaip del nutraukto lytinio akto, ar kada tai bandete?? :D Skirtumas tikrai yra mylintis su prezervatyvu ir be jo..

 

Tikrai nera normalu, kad visus siuos metus tai darote vienoje pozoje..Galbut sioje pozoje ji visiskai nejaucia malonumo, todel ir nenori myletis..O kaip oralinis seksas, nezinau kuri moteris galetu nieko nejausti, kai vyras daro oralini..Ar kada bent jau tai bandete? :pisaka: Zinoma, jei ji visiskai priesinasi bet kokioms naujovems, tuomet tai yra jos asmenines problemos..Arba, kaip jau kazkas minejo, ji tau visiskai nieko nejaucia, arba yra frigidiska is prigimties..

 

Suprantu, kad jautiesi priklausomas nuo jos del tavo minetu priezasciu, bet tikrai neturetum uz tai moketi visa savo gyvenima..Kiek dar metu liko iki dukru pilnametystes? Kaip santykiai su jomis, ar jos bent pastebi, kad turite problemu su zmona..Kaip isvis jus bendraujate? Ar like bent jau kazkokios silumos is zmonos puses? Ar tiesiog bendraujate kaip paprasti zmones, gyvendami po tuo paciu stogu?

 

Labas,

Kol kas nemoku naudoti citatomis, o tai dabar labai praverstų.

Gal kas gali patarti - norėęiau atsakyti tvarkingai į Tavo klausimus.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labutis, AraiLT, tiesiog pazymek norima dali teksto ir virsuje salia mygtuko ''Iterpti el. pasta'' turetum rasti ikonele ''Cituoti'', ja paspaudus, ta teksta pavaizduos, kaip citata :mirksiukas: Tikiuosi normaliai as cia paaiskinau :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikrai nera normalu, kad visus siuos metus tai darote vienoje pozoje..Galbut sioje pozoje ji visiskai nejaucia malonumo, todel ir nenori myletis..O kaip oralinis seksas, nezinau kuri moteris galetu nieko nejausti, kai vyras daro oralini..Ar kada bent jau tai bandete? :rolleyes: Zinoma, jei ji visiskai priesinasi bet kokioms naujovems, tuomet tai yra jos asmenines problemos..Arba, kaip jau kazkas minejo, ji tau visiskai nieko nejaucia, arba yra frigidiska is prigimties..

 

Dėl malonumo - sprendžiu pagal save - jo liko tik ašaros. Manau ji jaučiasi panašiai. Aš sutikčiau beveik su viskuo. O išbandyti ką nors naujo tai noriu taip, kad Jūs vargu ar galite įsivaizduoti (na nebent savaitę nevalgius panašiai norėtųsi maisto...) Bet ką daryti, kai net tokią kalbą pradėti neleidžia ? (t.y. aš galiu šnekėti, tačiau nauda tokia, kaip kalbėčiausi su siena )

 

Suprantu, kad jautiesi priklausomas nuo jos del tavo minetu priezasciu, bet tikrai neturetum uz tai moketi visa savo gyvenima..Kiek dar metu liko iki dukru pilnametystes? Kaip santykiai su jomis, ar jos bent pastebi, kad turite problemu su zmona..Kaip isvis jus bendraujate? Ar like bent jau kazkokios silumos is zmonos puses? Ar tiesiog bendraujate kaip paprasti zmones, gyvendami po tuo paciu stogu?

 

Dar liko 2-3 metai. Jos pametinės. Viena dukra - gali prie žaizdos dėti, kita - priešui nelinkėčiau (kol kas masto net nežinau su kuria kūno dalim).

Su žmona kartais pasijuntu kaip su svetimu "cerberiu", kartais - kaip su dalimi savęs. Juk nieko nėra pastovaus...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.