Pereiti prie turinio
useris

Ar dalyvauti vyrui gimdyme?

Rekomenduojami pranešimai

Kai gimd?iau dukra, vyras norejo dalyvauti gimdyme, bet nespejo. Alekia a gimdykla, o ten aku?ere iki alkunio kraujuota man tarp kojo siuva...

Man jo pagailo. Na kam vyrams tokius vaizdus matyti?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai gimd?iau dukra, vyras norejo dalyvauti gimdyme, bet nespejo. Alekia a gimdykla, o ten aku?ere iki alkunio kraujuota man tarp kojo siuva...

Man jo pagailo. Na kam vyrams tokius vaizdus matyti?

kitos moterys vien del tokiu vaizdu kuriuos gali isvysti vyras ir nenori kad jie dalyvautu gimdyme nes galvoja kad po tos jos gali tapti, ju akimis ziurint, nebe tokios seksualios...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai pirma gimd?iau, vaik?eiojau kelias valandas su pala tarp kojo. Visur- kraujo klanai...Ateina aku?ere, pavalo, pasiguldo, rankas suki?a, patikrina, ar dar neatsidare, ir vel vaik?eioju.

Tai tokius vaizdus vyrams reikia matyti?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na kam vyrams tokius vaizdus matyti?

Mano vyras a tai atsakyto ,kad jam patinka tai matyti ir a ap?iura pas ginekologa noreto eit kartu , bet a? sakau namuose prisi?iuri kiek nori . Jis turejo but daktaru , nes labai patinka stebet operacijas ir kitka.

Gimdem kartu ir labai patenkinta esu , buvo taip ramu del sav?s ir kudikio , labai padejo :pack2_thumbup[1]: paskui tas d?iaugsmas gimus vaikui - tai nuostabus jausmas ir pasak jo , ry?ys tevo su vaiku u?simezga i?kart . Kai i?girsta mane kalbant apie gimdyma , visad asiterpia ir sako " mes abu gimdem..." :wub Palyginima turiu , nes pirmagima prie? 20 m. gimd?iau viena :doh o kiti du gimdymai buvo malonus , nes nebuvau viena tarp pikto aku?erio ir atmestinai dirbaneio daktaro...


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ai?ku , ne visi vyrai gali matyt tokius vaizdus - kiti alpsta ir tenka aku?erem juos gaivint . A? irgi negaleeiau stebet gimdymo , teko studentavimo laikais - prisimenu kai viskas pradejo lietis ...apalpau :geda


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyrui nebuvo ?lyk?tu :hm: :blink: , jis pabuvo su manim iki tol kol atsigulaiu ant lektuvo, paskui i?ejo , o aejo i?gird?s vaiko klyksma


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, nes nieko nuostabesnio nesu mates.......................!

 

Papildyta:

Taip, nes nieko nuostabesnio nesu mates.......................!

Be to zmonai zymiai lengviau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyras dalyvavo nuo ....iki.... , visa para su manim prabuvo. Sakau be jo buciau nepagimdzius. :bam: Pats sako, kad butu save uzgrauzes, jei nebutu dalyvaves, nes jausmas nepaaiskinamas, matyt savo vaika gimstant. Praejus jau savaitei vis man kartoja, kokia as kantri ir drasi ir kaip manim didziuojasi. :mamba: O man parama tai nereali buvo. Per stumima vien jo balsa girdejau, ir masazavo nugara per visus saremius iki epiduro :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunuolis vyras :pack2_thumbup[1]: .Kartais uztenka,kad vien salia ir nieko nedaro.Jauciames saugesnes.Ypac tokiu momentu. :)


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jis tarp saremiu ir kryziazodi spejo paspresti :laugh: Aisku kai jie buvo kas 10 min.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manasis irgi buvo kartu..tikrai buciau neistverus be jo, juk gimdziau svecioj saly, o ir pats gimdymas labai sunkus buvo..labai man padejo nusiraminti, o ir paciam buvo idomu, kaip ten viskas vyksta :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano vyras kai as gimdziau anglijoje nedalyvavo gimdyme ir as tuo esu labai patenkinta.as pati ji isvariau kai man nubego vandenys ant gimdymo stalo.nenorejau kad dar kas matytu mano kancias ir norejau atsipalaiduoti,o tai ivyko tik jam isejus.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.