Pereiti prie turinio
useris

Ar dalyvauti vyrui gimdyme?

Rekomenduojami pranešimai

Mano vyras dalyvavo gimdyme, bet tikrai jo neverčiau. Mes nutarėm taip, jis bus visą laiką su manim, palaikys mane, bet kai prasidės pats stūmimo procesas galės išeiti, jei jam pasidarys nemalonu :) , bet vyras išbuvo visą laiką :flowers: ir sako nieko baisaus nebuvo :hm:

Manau moteriai vistiek geriau yra kai vyras šalia, kad jei ko prireiks, kad padėtų, ir taip, kad greičiau laikas prabėgtų :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu cia neisizeiskit merginos, bet pasakysiu as taip tiesiai ir netaktiskai.

 

nezinau kodel moterys vyrus teisina , gal jam nesinori, gal pasibaises, gal gales iseiti. Zinot ka, tai gaunasi, kad vyram tik malonumai, o moteriai tai visa suda srebt ar kaip cia, is kur tokia tolerancija???? Mano manymu jokiu nuolaidu cia negali buti, jai sugebi padaryt tai turetum bent jau kad ne fiziskai bet moraliskai iskesti ta procesa, be jokiu galimybiu atsisakyti. Moterys pacios vynioja i vata savo vyrus, o tie tampa liurbiais. Nesakysiu, kad mano vyras idealus, taip nera, bet siuos atveju nesuteikiu jam net teises rinktis, jokiu: nori -nenori, nes vien ka tenka iskesti besilaukiant, tai baisu pagalvot kaip pagimdyt. tikrai nesiruosiu kentet kaip kate, pati viena, tegul mato kaip tenka kentet ir lysna karta pagalvos pries noredamas to vaiko. manau po tokio maratono uzteks visam gyvenimui ir vieno. Abu daro, abu iki galo turi ir viska pereit. Stai tokia mano nuomone.

O jai mielosios norite savo vyrus vynioti i vata tai prasau, pacios tokius juos ir padarote netikulius.

 

Jai jums nepatiko tai ka cia perskaitet, tai galit nekreipt demesio, cia tik viena nuomone, visiskai neitakojanti jus galvoti kitaip :victory::flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu cia neisizeiskit merginos, bet pasakysiu as taip tiesiai ir netaktiskai.

 

nezinau kodel moterys vyrus teisina , gal jam nesinori, gal pasibaises, gal gales iseiti. Zinot ka, tai gaunasi, kad vyram tik malonumai, o moteriai tai visa suda srebt ar kaip cia, is kur tokia tolerancija???? Mano manymu jokiu nuolaidu cia negali buti, jai sugebi padaryt tai turetum bent jau kad ne fiziskai bet moraliskai iskesti ta procesa, be jokiu galimybiu atsisakyti. Moterys pacios vynioja i vata savo vyrus, o tie tampa liurbiais. Nesakysiu, kad mano vyras idealus, taip nera, bet siuos atveju nesuteikiu jam net teises rinktis, jokiu: nori -nenori, nes vien ka tenka iskesti besilaukiant, tai baisu pagalvot kaip pagimdyt. tikrai nesiruosiu kentet kaip kate, pati viena, tegul mato kaip tenka kentet ir lysna karta pagalvos pries noredamas to vaiko. manau po tokio maratono uzteks visam gyvenimui ir vieno. Abu daro, abu iki galo turi ir viska pereit. Stai tokia mano nuomone.

O jai mielosios norite savo vyrus vynioti i vata tai prasau, pacios tokius juos ir padarote netikulius.

 

Jai jums nepatiko tai ka cia perskaitet, tai galit nekreipt demesio, cia tik viena nuomone, visiskai neitakojanti jus galvoti kitaip :victory::flowers:

 

man nepatiko tai ka cia perskaiciou :flowers::flowers::pana2:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SV tu sakai, negali jokių būti nori- nenori, o jei tau gimdant tas vyras neištvers, ir nualps ten vietoj :flowers:, ką tu tada sakysi. Mes tikrai vyrus nedarom liurbiais, paprsčiausiai ne kiekvienas tokį dalyką gali stėbėt :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai suprantu SV ir pritariu :victory:

Pas mus taip pat yra kartu. Nuo pirmu dienu vyras keite pampersus, kelėsi naktim ir t.t. kartu norėjom, kartu auginame :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
SV tu sakai, negali jokių būti nori- nenori, o jei tau gimdant tas vyras neištvers, ir nualps ten vietoj :flowers:, ką tu tada sakysi. Mes tikrai vyrus nedarom liurbiais, paprsčiausiai ne kiekvienas tokį dalyką gali stėbėt :victory:

 

va butant tai turejau omeni.tas duptileimas galvos ant grindu.ir ka pagymdisi.visi sakis na kaip viskas praejo,visi ir kai laikas praeis klausines. PAV.ATS xa xa xa vyras nualpo.ir kaip vyras tada joucies???kad nesugebejo visa procesa prabut kad toks jau silpnas.....

ne visi vyrai gali si dalyka stebet.......


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visiškai suprantu SV ir pritariu :flowers:

Pas mus taip pat yra kartu. Nuo pirmu dienu vyras keite pampersus, kelėsi naktim ir t.t. kartu norėjom, kartu auginame :flowers:

 

Tai žinoma kas liečia vaiko auginimą visiškai pritariu, kad vyras turi ir naktimis keltis ir pampersus keisti ir t.t., bet dalyvavimas gimdyme visiškai kitas dalykas, ne kiekvienas vyras gali ištverti :victory:

Aš asmeniškai labai norėjau, kad dalyvautų, bet net nereikėjo prašyt, jis iškart pats sakė, kad dalyvaus, aš tik patariau, jei jam tokį dalyką jei stebėt bus per sunku galės išeiti, kad man nereikėtų dar pergyvent ir dėl nualpusio vyro :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jai vyras nualps,tai jou reikes ne tik vaikialiu rupentis :lol:pilnai pritariu dory :victory:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakot vyras nualps :flowers:, cha cha cha, o kai vaika dare tai nenualpo :flowers:

man maziausiai rupi ar jis alps, ar jam bus bloga :flowers:, jai jis vyras tai turi but vyras, jokiu cia man alpimu, reikejo alpt kai mylejomes tada, pries vaiko padaryma :pana2: ;), ir man nerupi, kad ne kiek vienas gali istvert, o tada leiskite paklausti, kodel moteris turi kiekviena istvert ir nenualpt is skausmo a a ???????

 

jai alpsta, tai tada ir lovoi ner ka veikt su tokiu alpstanciu, nes jau kai lovoi tai galiunai, lovoi ne slykstu, o kai gimdyme tai alpsta :) tai pasislykstes , :D spjaut man ant to :lol:, jai kartu tai kartu :)

 

ner ko cia alpt, tikrai ner ko !!!! rimti vyrai nealpsta kaip mergaites vilka pamaciusios. O jai jau drys nualpt tai padek jam dieve, kas jo laukia :lol:, man nerupi kaip jis jausis, kad jam bus pazeminimas. GAl man irgi yra pazeminimas kad man i ta vieta ziuri ir dar rankas kisa !!! NEt nesiruosiu tuo momentu galvoti kaip jauciasi vyras.

ir man nerupi, kad mane del tokio poziurio kas smerks, tikrai negailesiu vyru, jie to neverti. Tuo jau spejau isitikinti :victory:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
va butant tai turejau omeni.tas duptileimas galvos ant grindu.ir ka pagymdisi.visi sakis na kaip viskas praejo,visi ir kai laikas praeis klausines. PAV.ATS xa xa xa vyras nualpo.ir kaip vyras tada joucies???kad nesugebejo visa procesa prabut kad toks jau silpnas.....

ne visi vyrai gali si dalyka stebet.......

 

Gražiai paimti žodžiai iš nomedos vedamos laidos....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SV tu žinok esi visiškai teisi, aš pritariu, kad vyras turi būti vyras, o ne škuduras. Bet man asmeniškai geriau jau tada, kad jis išeitų, jei jis tokio dalyko negali iškęsti ir aplamai, kaip Ksiusa sakė, kad paskui gėdos nebūtų...

Džiaugiuosi, kad mano vyras buvo su manim, ir po to man sakė nesuprantu, išvis nors truputį, kad butų buvę baisu, sako nu nebuvo ir nesupranta kaip vyrai gali čia alpti, bet pasitaiko tokių silpnesnių ir ką padarysi :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gražiai paimti žodžiai iš nomedos vedamos laidos....

 

va butent.norejou parasit,bet tai jou visiskai kyta tema.saunuole kad matej.as pati ruse, kai ka negaliu pasakot is tos laidos.kai kures mergaites neziurejo ta laida gal but .gal tu papasakosi? :victory:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.