Pereiti prie turinio
useris

Ar dalyvauti vyrui gimdyme?

Rekomenduojami pranešimai

as yrgi dzaugiosi kad mano vyras visa laika buvo sumanim .ir sako nieko baisous neuvo tame,kaip dabar prisimeniu 2 savaites drougams sake pagaliou as tevelis tai toks fainas jousmas kai pirma karta matai visa procesa rankose laikai savo suneli.ir as jo neverciou,ir daktorai sake gal kalidorei pasedesi.jis ne yr viskas. net nezinau kaip lietuviskai jam dave zirklius чтоб он пуповину разрезол tai buvo mano pirmas gymdimas,po gymdimo sake aciu tau uz vaikuti uz ta skousma ir.t.t po to kai pagimdziou nevaziodavo jokie autobusai traileibusai.tiesa sakant net tuscia pinegine buvo,man ekoskopija rode 31 sausio gymdit.tai jis 30 km pesciom namo ejo...iy aciu jam uz tai labai.

 

brolio zmona gymde,jos vyras nelobai tai norejo eit,as ji kaip babar prisimeniu kroujo labai bijodavo dar vaikistei. na yr ka ta jo zmona ji tapempe su savim.na ir ka nualpo jis.ji visada jam xi xi xa xa o jis stovejo visas raudonas matosi kad jam buvo tai malonu. kai is jo ticiosi.....jie dabar isseskire.o kada as buvou nescia,mano brolis sakidavo mano vyruj gariou pasedek kolidoriuj.......tai viska jis prisemins ilgam turbut yr vaiku daugiau nenores........


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi is praktikos:

vyras turi dalyvaut gimdyme ir turi buti stiprus.

Man labai padejo jo buvimas, kai rekiau, kad nebenoriu gimdyt, kad man nesiseka per saremius ir pan, jis viska istvere, netgi mano pykti ir stumdyma, kai stengesi islaikyti mane skausmo metu. Jo palaikymas labai svarbus per tas ilgas ir siaubingas, kankinancias valandas.

Ir pats geriausias , ir graziausias dalykas, kai po cezario guli nejudedama, atveza vaika ir vyras ciumpa ji be baimes, kad paduoti man. Taip kad vyras pirmas paeme dukra nat ranku :kadaryt: Labai dziaugiuosi kad toki zmogu turejau salia tokiu momentu.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:kadaryt::flowers:

Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saunuolis tikras vyras


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
taigi is praktikos:

vyras turi dalyvaut gimdyme ir turi buti stiprus.

Man labai padejo jo buvimas, kai rekiau, kad nebenoriu gimdyt, kad man nesiseka per saremius ir pan, jis viska istvere, netgi mano pykti ir stumdyma, kai stengesi islaikyti mane skausmo metu. Jo palaikymas labai svarbus per tas ilgas ir siaubingas, kankinancias valandas.

Ir pats geriausias , ir graziausias dalykas, kai po cezario guli nejudedama, atveza vaika ir vyras ciumpa ji be baimes, kad paduoti man. Taip kad vyras pirmas paeme dukra nat ranku :flowers: Labai dziaugiuosi kad toki zmogu turejau salia tokiu momentu.

....ir bobučių baikos, kad gimdymas tik moteriai, ir kad tai gamtos paslaptis...bla bla bla....

Vyras ir yra TAVO vyras, kad galėtum į jį atsiemti ar prisiglausti,bet KURIUO gyvenimo tarpsniu... :kadaryt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada buvo laida apie tai...kaip sakė-ne vyras dalyvauja gimdyme,o tėtis...

 

O aš visada prisimenu,kaip mano vyras apsiverkė iš džiaugsmo,iš palengvėjimo.... :geda:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
....ir bobučių baikos, kad gimdymas tik moteriai, ir kad tai gamtos paslaptis...bla bla bla....

Vyras ir yra TAVO vyras, kad galėtum į jį atsiemti ar prisiglausti,bet KURIUO gyvenimo tarpsniu... :geda:

 

vat vat ir as taip manau, kas cia per bobuciu ismislai, kai taip skauda kai uzmust ka nors nori, o esi viena. juk daktarai isvien nebuna salia, ypac tada kai ju paslaugu neperki atskirai.

gydytoja sumaste dar mano vyra isprasyti, tipo pakazucha cia , nes negali taip skaudet. Tai vyras kaip pasiuto, tai iskart apsiramino su isprasymais.

PAsake, kad niekur neis ir viskas.

 

Moteriai gimdyme dalyvauja ne tetis, o VYRAS. Teciu jis tampa veliau vaikui, bet moteriai svarbu vyras, o ne tetis. Laidoi nesamone pasake.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gimdymas ir vyksta dėl vaikelio,todėl svarbu ir tėtis...tegul būna su savo vaiku nuo pirmų minučių...Vienu žodžiu,koks skirtumas-vyras ar tėtis-tipo lytis ne ta pati...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kaip , as galvojau apie vyra kuris salia manes, man nebuvo svarbu tevyste, nu pats faktas, kad jis vaiko tevas.

man buvo svarbus tas vyriskas tvirtas palaikymas, nes tuo metu buvau svarbi as ir tai kad man teks pagimdyti, nes nuo manes priklausys ar vaikui bus gerai ar ne.

noriu pasakyti, kad nekalbu apie vaika ar vaiko teva , kalbu apie pati suvokima gimdymo metu, palaikyma vyriska.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man vyras labai padėjo gimdyme, sekantį kartą irgi norėčiau kad būtų šalia


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalyvavo su pirmu vaiku dalyvaus ir su antru, ni aš siūliau nei prašiau, aišku patiliui norėjau pati, bet jis pats pasake jog nori dalyvauti ir būti šalia. :)


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.