Pereiti prie turinio
useris

Ar dalyvauti vyrui gimdyme?

Rekomenduojami pranešimai

wooohooo :)
Labai argumentuotas ir suaugeliskas komantaras :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyras buvo kartu iki lipimo ant stalo, ir jis nenorejo ir as pati nenorejau, kad jis butu per stumima, ir tikrai nesigailiu :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyras buvo salia nuo saremiu pradzios...kai gime dukryte,vyro veide pamaciau laimes asarele :rolleyes:


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis buvo kartu iki stumimo, o paskui liepiau iseiti, nes visai nenorejau kad jis ten viska matytu ir kai tik gime sunus gydytoja is karto pakviete, ir jis pirmas paeme sunu ant ranku, tik paskui man padejo ant krutines

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vyru buvom kartu nuo pradžių iki galo, net nesitikėjau kad ir per stūmimą pasiliks, sakiau jei nori išeik, bet jis niekur nėjo, ir tuom labai džiaugiasi, jis pirmas ir dukrytę ant rankų paėmė, aišku neskaitant to kad tik gimusią man ant krūtinės uždėjo, o kai jau pasvėrė ir suvystė įdavė vyrui


u944085.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip butinai :rolleyes: vyras dalyvavo ir sake nera ten taip jau baisu


line_vaik10-01A79B.gif_beg_unim1-slank.gif_time_1184014800_text_Burbulei%20jau%20.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyras dalyvavo gimdyme nuo A iki Z. Ir as labai del to dziaugiuosi, didelis moralinis palaikymas labai padeda :susigedes: Aisku, stumimo metu, as vyro net nemaciau, tik kai isstumiau suneli ir atsipalaidavau, pajutau, kaip vyras glosto galva :)


8m_10_44F89140_LLLaLiLmLiLnLgLiPLsLuLsLiLtLuLoLkLe_0.gif

63895.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pritariu dalyvayti vyrui gimdyme mano vyras taip pat buvo nuo pradzios iki galo,mano saremei truko 16val o pagimdziau per valanda ir dziaugiaus kad vyras salia buvo masazavo man strenas nes skaumas buvo baisus per toky ilga laika ir mate kaip kudikelis ateina y pasauly ir liko patenkintas labai........... :rolleyes: :rolleyes: :coffee::flowers::sird: :sird: :sird: :sird: :sird:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar viena dalyka noriu pasakyti akuseres yra ispyzdejusios moterys nes viena jei gimdai tai staugia kaip ant durno ir kolioje tad vyras kai salia kaip susisikusios tyli ir dirba savo darba...........[atciprasau uz keiksmazodzius]


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek zmoniu tiek ir nuomuoniu- as pries kad vyras dalyvautu gimdime - VAT! :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane maniskis labai palaike, labai dziaugiuosi kad jis buvo visa laika salia manes :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada buvo šalia- jutausi saugi, rami, tikėjau, kad viskas bus gerai- ir buvo :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.