Pereiti prie turinio
useris

Ar dalyvauti vyrui gimdyme?

Rekomenduojami pranešimai

Pasidalinkite patirtimi...ar verta vyrioką imtis kartu?

žinoma kad verta,užpykčiau jei nedalyvautų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pat pradziu norejau kad dalyvautu....bet kartu kaip ir bijojau kad nepasibaisetu :D bet esu labai laiminga kad buvo salia ....manau kad ir jis patenkintas kad padejo ateiti sunuciui i si pasauli....


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Is pat pradziu norejau kad dalyvautu....bet kartu kaip ir bijojau kad nepasibaisetu :flowers: bet esu labai laiminga kad buvo salia ....manau kad ir jis patenkintas kad padejo ateiti sunuciui i si pasauli....

 

O antrame gimdyme dalyvavo? :flowers:


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyras irgi dalyvavo,man buvo saugiau ir ramiau. :flowers:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...tada nuomonė iki galo....kodėl prieš?.... :flowers:

visokiu vyru yra- vieni pasibjauri zmona ir vaikeliu po to ka pamato. mano nuomuone geriau nerizikuoti. tai ne vyru darbas.... na bent jau as taip manau.... ir antram gimdyme nenoresiu,kad vyras dalyvautu.... gerai apsieinu ir be jo :flowers::flowers::flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalyvavo,norėjau,kad pamatytų ką man reikia iškęst kol jo vaikus pagimdžiau.

Ir nebuvo minties,kad gali pasibjaurėti manim,kaip moterim,mano nuomone jei bus durnas vyras tas ir pasibjaurės,tada jam iš vis nereiktų vaikų prisidirbt,o kuris supranta,kad tai moters prigimtis ir taip pati gamta sutvarkius,jam net nekiltų kvaili sapaliojimai apie šlykštumą ar sudarkytą tobulą prieš nėštumą buvusį žmonos kūną.

Ir jau tik nesakykit ,kad visoms linijos nepakito po gimdymo,kaip ten bebuvę,mažiau daugiau nėštumas palieka pėdsakus moters kūne,bet čia niekai,palyginus su tuo,kad davei gyvybę.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dalyvavo,norėjau,kad pamatytų ką man reikia iškęst kol jo vaikus pagimdžiau.

Ir nebuvo minties,kad gali pasibjaurėti manim,kaip moterim,mano nuomone jei bus durnas vyras tas ir pasibjaurės,tada jam iš vis nereiktų vaikų prisidirbt,o kuris supranta,kad tai moters prigimtis ir taip pati gamta sutvarkius,jam net nekiltų kvaili sapaliojimai apie šlykštumą ar sudarkytą tobulą prieš nėštumą buvusį žmonos kūną.

Ir jau tik nesakykit ,kad visoms linijos nepakito po gimdymo,kaip ten bebuvę,mažiau daugiau nėštumas palieka pėdsakus moters kūne,bet čia niekai,palyginus su tuo,kad davei gyvybę.

 

teisibe pritariu.maniskis irgi dalyvavo.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Superiniai žodžiai Baisa :lol:

Aš taip pat norėjau kad dalyvautu, kad matytu ir žinotu...nors vyras ir pats norėjo buti kartu su manimi :rolleyes: Vaiką kartu darėm, kodėl motėrys viena turi tai išgyventi... Stebuklas :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o taip noreciau, kad dalyvautu, bent turesiu kam per veida uzvaziuot, ar iskoliot, kad taip kentet reik :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad tai dviejų žmonių susitarimas. Šiaip, gyvenime savo skausmą (ir fizišką, ir morališką) labiau noriu išgyventi viena, todėl net nežinau ar norėčiau, kad jis dalyvautų :hm:. Greičiausiai leisčiau savo vyrui pačiam nuspręsti (be jokių įtikinėjimų ar tuo labiau reikalavimų) :)


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyras dalivavo ir per viena gimdyma ir per kita juk išsilieti ant kažko reikėjo o beto ir palaikė :) aš tik už tai kad dalyvautu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.